SPEDYTOR Miejsce pracy : Jawczyce (koło miejscowości Bronisze)

6 900 zł
Wymiar pracy: Pełen etat
Umowa:
  • Umowa o pracę
Oferta od: Osoby prywatnej
Rekruter Putka
Rekruter Putka ● offline W serwisie od: listopad 2022

Opis

SPEDYTOR
Miejsce pracy : Jawczyce (koło miejscowości Bronisze)

Zakres obowiązków:
•Przygotowywanie wyrobów przeznaczonych do wysyłki w ilości zgodnej z zamówieniem,
•Przeprowadzanie kontroli wykonanych wyrobów,
•Oznaczanie wyrobów nie spełniających wymagań jakościowych,
•Zabezpieczanie wyrobów piekarniczych przed uszkodzeniem w czasie transportu,

Wymagania:
• Wysoka motywacja do pracy;
• Zaangażowanie, pracowitość i odpowiedzialność;
• Gotowość do pracy w weekendy;
• Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna;
• Umiejętność pracy w zespole;

Oferujemy:
• Zatrudnienie na umowę o pracę;
• Atrakcyjny system wynagradzania;
• Ubezpieczenie grupowe;
• Bogaty pakiet socjalny.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV W treści aplikacji lub CV prosimy umieścić klauzulę: „Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Putka sp. z o.o. w celu realizacji procesu rekrutacji.” W przypadku zainteresowania udziałem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dodatkowo prosimy w treści aplikacji lub CV umieścić klauzulę: „Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Putka sp. z o.o. w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacji.” Pamiętaj, że wszystkie ww. zgody są dobrowolne i możesz je cofnąć w dowolnym momencie. Prosimy o zapoznanie się z informacjami na temat przetwarzania danych osobowych pod adresem www.putka.pl
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami

Lokalizacja

Miejscowość: Jawczyce
Województwo:
mazowieckie
Kraj:
Polska
Typ transakcji:
Zatrudnię
Miejscowość:
Dodano: 15.04.2024, 14:04
Wyświetleń: 66
ID ogłoszenia: 2894

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, gif, webp, bmp, tiff, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt, ods
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:
Zatrudnię

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej spotkaj się osobiście z drugą stroną
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty
  • Nie wysyłaj płatnych SMS-ów
  • Nie klikaj w podejrzane linki WWW
  • Zachowaj ostrożność przy płaceniu z góry
  • Nie udostępniaj swoich danych osobowych i bankowych
Zobacz wszystkie