Programista PHP z orzeczeniem - zdalnie lub w biurze w Warszawie

1 zł
Wymiar pracy: Pełen etat
Umowa:
  • Umowa o pracę
Dodatkowe informacje i wymagania:
  • Dopuszczalna praca zdalna
  • Orzecz. o niepełnosprawności
Oferta od: Osoby prywatnej
Ilona
Ilona ● offline W serwisie od: listopad 2023

Opis

BPO NETWORK Sp. z o.o.
Poszukujemy wykwalifikowanych kandydatów na stanowiska pracy dla pracodawców, oferując kompleksową rekrutację i wsparcie w zatrudnianiu osób z niepełnosprawnościami. Naszym celem jest zapewnienie pełnego zadowolenia zarówno pracownikowi, poszukującemu pracy, jak i pracodawcy, szukającemu najlepszego pracownika. Jesteśmy agencją headhunterską, świadczącą wsparcie dla pracodawców zatrudniających osoby z niepełnosprawnością. Oferujemy także dofinansowania PFRON dla pracodawców w ramach naszych kompleksowych usług. Znajdź idealnego pracownika z nami i skorzystaj z naszej wiedzy w dziedzinie rekrutacji i zatrudniania osób z niepełnosprawnościami.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Programista PHP z orzeczeniem o niepełnosprawności
Miejsce pracy: Praca zdalna / Biuro w Warszawie na Bielanach

Wymagania:

  • Aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
  • Dobra znajomość PHP w wersji 7.4+ (znajomość wersji 8.2 będzie dodatkowym atutem)
  • Dobra znajomość baz danych MySQL
  • Doświadczenie w pracy z frameworkiem PHP (dowolny framework:
         ◦ Codeigniter, Laravel, Syphony, Zend itp.) liczy się znajomość koncepcji działania frameworków
  • Podstawowa znajomość wzorca projektowego MVC
  • Dobra znajomość HTML i CSS
  • Komunikatywność
  • Umiejętność telefonicznej obsługi klienta
  • Skrupulatność
  • Własny komputer
  • Stałe łącze Internetowe w miejscu zamieszkania

Mile wdziane:

  • Dobra znajomość frameworka Codeigniter lub Laravel
  • Znajomość systemów Linux
  • Doświadczenie w zarządzaniu serwerami hostingowymi (jako klient)

Obowiązki:
  • Wdrażanie i wspieranie aplikacji opartych na PHP
  • Modyfikacje aplikacji PHP
  • Przyjmowanie i rozwiązywanie zgłoszeń od klientów

Oferujemy:

  • Pracę zdalną w pełnym wymiarze godzin pracy
  • Respektowanie wszystkich zasad dotyczących pracy OzN
  • Możliwość pracy w biurze w Warszawie na Bielanach przy samym metrze Stare Bielany
  • Możliwość rozwoju

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Ilona
798 951 967
ikawiecka@bponetwork.pl
rekrutacja@bponetwork.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

JESLI CHCESZ SPRAWDZIĆ CZY OGŁOSZENIE JEST JESZCZE AKTUALNE, ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ

Lokalizacja

Miejscowość: Warszawa
Województwo:
mazowieckie
Kraj:
Polska
Kategoria:
Typ transakcji:
Zatrudnię
Miejscowość:
Dodano: 10.04.2024, 12:39
Wyświetleń: 12
ID ogłoszenia: 3127

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, gif, webp, bmp, tiff, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt, ods
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Ilona
Poleć ogłoszenie znajomym:
Kategoria:
Zatrudnię

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej spotkaj się osobiście z drugą stroną
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty
  • Nie wysyłaj płatnych SMS-ów
  • Nie klikaj w podejrzane linki WWW
  • Zachowaj ostrożność przy płaceniu z góry
  • Nie udostępniaj swoich danych osobowych i bankowych
Zobacz wszystkie