To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja, Przemysł ciężki Kutno

PRACOWNIK PRODUKCJI - Sekcja Rozbioru/Pakowania

za darmo
Wymiar pracy: Pełen etat
Umowa:
  • Umowa o pracę

Opis

CEDROB S.A. jest w pełni zintegrowaną firmą drobiarską z polskim kapitałem – dziś największym pracodawcą w regionie. Planujemy stały wzrost zatrudnienia w całej organizacji, co związane jest z obecną skalą produkcji, pozytywnymi prognozami oraz dynamicznym rozwojem firmy.
Aktualnie poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku:
w Zakładzie Drobiarskim w Kutnie, ul. Mickiewicza 108
Zakres obowiązków:
Sekcja Rozbioru/Pakowania - praca w równoważnym systemie czasu pracy
  • praca przy linii produkcyjnej
  • rozbiór i trybowanie mięsa drobiowego (gęś, kaczka)
  • ważenie, pakowanie, etykietowanie mięsa
  • kontrola jakości produktu
  • paletyzacja towaru
Od kandydatów oczekujemy:
  • dyspozycyjności
  • mile widziane doświadczenie w pracy w przetwórstwie mięsnym
  • obowiązkowa książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • gotowość do podjęcia pracy w równoważnym systemie czasu pracy - praca na jedną zmianę - , praca rozpoczyna sie miedzy 5:00 a 10:00(w zaleznosci od sekcji) – zmiany od 8 do 12 godz..
Oferujemy:
  • pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę zawartą bezpośrednio z pracodawcą
  • zapewniamy wyżywienie w trakcie pracy
  • ubezpieczenie grupowe PZU
CV prosimy kierować w odpowiedzi na niniejszą ofertę pracy poprzez ***@****
Szczegóły pod numerem telefonu: ***
WAŻNE! W procesie rekrutacyjnym będą brane pod uwagę wyłącznie aplikacje zawierające jedną z poniższych klauzul:
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CEDROB S.A. z siedzibą w Ujazdówku Ujazdówek 2a, 06-400 Ciechanów, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.
Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę”.
Typ transakcji:
Zatrudnię
Miejscowość:
Województwo:
Dodano: 27.03.2024, 09:17
Wyświetleń: 27
ID ogłoszenia: 3052
Poleć ogłoszenie znajomym:
Zatrudnię

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej spotkaj się osobiście z drugą stroną
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty
  • Nie wysyłaj płatnych SMS-ów
  • Nie klikaj w podejrzane linki WWW
  • Zachowaj ostrożność przy płaceniu z góry
  • Nie udostępniaj swoich danych osobowych i bankowych
Zobacz wszystkie