Pracownik Pralni Przemysłowej /Krawcowa !!!

za darmo
Wymiar pracy: Pełen etat
Umowa:
  • Umowa o pracę
Oferta od: Osoby prywatnej
HR NOW
HR NOW ● offline W serwisie od: wrzesień 2022

Opis

Pracownik Pralni Przemysłowej /Krawcowa

 pralnia przemysłowa w Niemczech poszukuje energicznych i zmotywowanych pracowników na stanowisko: Pracownik Pralni Przemysłowej / Krawcowa

Obowiązki:
  • Praca może być wykonywana zarówno w zakresie prac krawieckich jak i pracy pomocniczej na pralni
  • Praca przy maszynie, polegająca na naprawianiu odrzuconych w kontroli jakości wypranych rzeczy. Są też ręczne prace naprawcze odzieży. To mogą być następujące czynności:
  1. przyszycie guzika;
  2. odprucie zniszczonej kieszeni i przyszycie nowej;
  3. zacerowanie dziury, zszycie rozprucia;
  4. szwaczki mają do dyspozycji odpowiednie materiały takie jak np. gotowe elementy odzieży roboczej, wstawki materiałowe, kieszenie oraz różne z punktu widzenia jakości i koloru nici.
Sortowanie prania
Załadunek i obsługa maszyn piorących
Obsługa magla
Przygotowywanie prania do prasowania
Składanie i foliowanie prania
Dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:
Chęć do pracy i zaangażowanie
Zaświadczenie o niekaralności z Krajowego Rejestru Karnego
Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym

Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie ok. 6500-7500 PLN netto
Zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez pracodawcę
Możliwość pobierania zaliczek już po pierwszym tygodniu
Zwrot kosztów dojazdu do Niemiec po 3 miesiącach pracy
Płatne dni świąteczne i premie wakacyjne i bożonarodzeniowe
24 dni płatnego urlopu rocznie
Stałą opiekę polskojęzycznego koordynatora
Polską umowę o pracę tymczasową
Pomoc w załatwieniu formalności i organizacji wyjazdu

Wszystkie formalności załatwisz szybko i bezproblemowo, a my zapewnimy Ci wsparcie na każdym etapie

Zadzwoń lub napisz:
☎+48 505 176 000, +48 505 179 000
💻rekrutacja@hrnow.com.pl

Lokalizacja

Miejscowość: Kraków
Województwo:
małopolskie
Kraj:
Polska
Kategoria:
Typ transakcji:
Oferta
Miejscowość:
Dodano: 28.06.2024, 11:12
Wyświetleń: 4
ID ogłoszenia: 3489

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, gif, webp, bmp, tiff, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt, ods
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
HR NOW
Poleć ogłoszenie znajomym:
Kategoria:
Oferta

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej spotkaj się osobiście z drugą stroną
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty
  • Nie wysyłaj płatnych SMS-ów
  • Nie klikaj w podejrzane linki WWW
  • Zachowaj ostrożność przy płaceniu z góry
  • Nie udostępniaj swoich danych osobowych i bankowych
Zobacz wszystkie