To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Praca fizyczna Warszawa

Pracownik lotniska DHL HUB – okolice Lipska

12 500 zł
Wymiar pracy: Pełen etat
Umowa:
  • Umowa o pracę

Opis

OFERUJEMY:
  • Stawka nocna 18,75 Euro
  • Wynagrodzenie: 2550-2800 Euro brutto miesięcznie
  • Zakwaterowanie tylko 6,45 Euro za dzień
  • 6,5 godz. pracy dziennie
  • Pokoje dwuosobowe o podwyższonym standardzie
  • Bezpłatne szkolenia niezbędne do pracy na terenie lotniska
  • Bezpłatne transport do miejsca pracy firmowymi autami
  • Premia frekwencyjna do 150 Euro miesięcznie
  • Premia półroczna (200 Euro brutto dwa razy w roku)
  • Dodatki finansowe: polecenie pracownika, kierowanie autem, brygadzista
  • Dodatkowe ubezpieczenie na pobyt za granicą
  • Bieżące wsparcie Koordynatora na miejscu
  • Zwrot kosztów przejazdu do Niemiec (po 1 mies. pracy)
  • Zaplanowany onboarding.
ZADANIA:
  • Załadunek i rozładunek kontenerów towarowych, palet i pojazdów
  • Sortowanie przesyłek
  • Sprawna i terminowa realizacja procesu fizycznej obsługi przesyłek z rejsów samolotowych w eksporcie i imporcie
  • Obsługa towarów niebezpiecznych
  • Zgłaszanie usterek, uszkodzeń lub błędów przełożonym
  • Praca zgodnie z instrukcjami obowiązującymi w zakładzie pracy
  • Prowadzenie pociągów logistycznych (wystarczy prawo jazdy) na płycie lotniska i wózków widłowych.
VIDEO
WYMAGANIA:
  • Sprawność fizyczna oraz gotowość do pracy na zmianie nocnej, w święta i w weekendy
  • Warunek konieczny do pracy na lotnisku: kontrola bezpieczeństwa – ostatnie 5 lat Twojej działalności/zatrudnienia/bezrobocia musi być poparte dokumentacją bez przerw dłuższych niż 28 dni
  • Niekaralność
  • Warunek konieczny: znajomość angielskiego lub niemieckiego B1 umożliwiająca swobodną komunikację i możliwość zaliczenia testów końcowych (test językowy i test obsługi przesyłek w ruchu lotniczym).
Kategoria:
Typ transakcji:
Zatrudnię
Miejscowość:
Województwo:
Dodano: 09.11.2023, 13:16
Wyświetleń: 37
ID ogłoszenia: 2540
Poleć ogłoszenie znajomym:
Kategoria:
Zatrudnię

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej spotkaj się osobiście z drugą stroną
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty
  • Nie wysyłaj płatnych SMS-ów
  • Nie klikaj w podejrzane linki WWW
  • Zachowaj ostrożność przy płaceniu z góry
  • Nie udostępniaj swoich danych osobowych i bankowych
Zobacz wszystkie