OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

za darmo
Wymiar pracy: Pełen etat
Umowa:
  • Umowa o pracę
Oferta od: Osoby prywatnej
HR NOW
HR NOW ● offline W serwisie od: wrzesień 2022

Opis

Opis stanowiska
  • praca jest wykonywana na magazynie spożywczym sieci supermarketów za pomocą wózka widłowego wysokiego składowania,
  • samodzielne kompletowanie zamówień zgodnie z poleceniami wyświetlanymi na panelu umieszczonym na wózku widłowym,
  • inne prace magazynowe,
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy,
  • przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa,
  • praca w pomieszczeniach o kontrolowanej temperaturze od 2°C do 8°C.
Wymagania
  • uprawnienia na wózki widłowe wysokiego składowania – warunek konieczny,
  • obsługa panelu z poleceniami w języku niemieckim,
  • doświadczenie w pracy jako operator wózka widłowego,
  • zaświadczenie z krajowego rejestru karnego,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
  • zaświadczenie z Krajowego Rejestru Karnego.
Mile widziane
  • własny samochód,
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego.
Oferujemy
  • stawka 14,50 EUR brutto/h (ok. 1500-1700 euro netto)
  • zakwaterowanie w pełni opłacone przez pracodawcę
  • możliwość pobierania zaliczek już po przepracowaniu pierwszego tygodnia
  • elastyczny termin rozpoczęcia pracy – im szybciej wyjedziesz tym szybciej zaczniesz zarabiać
  • zwrot kosztów dojazdu do Niemiec (na podstawie faktur za paliwo, biletów)
  • praca zmianowa i możliwość nadgodzin przy większej ilości pracy
  • dodatki za pracę w porze nocnej
  • wszystkie przepracowane godziny są wypłacane (brak zeinkonta!)
  • płatne dni świąteczne – ustawowo wolne w Niemczech
  • stała opieka polskojęzycznego opiekuna projektu z biura w Polsce
  • 24 dni płatnego urlopu w ciągu roku
  • polska umowa o pracę tymczasową – legalne zatrudnienie i ubezpieczenie na terenie Niemiec
  • pomoc w załatwieniu zameldowania
  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z możliwością przedłużenia współpracy
  • pomoc w załatwieniu spraw formalnych oraz organizacji wyjazdu do Niemiec
  • program Zarabianie przez Polecanie – otrzymasz dodatkowo 150 EURO brutto za każdą poleconą osobę
KONTAKT: 505 176 000
ZAAPLIKUJ!

Lokalizacja

Miejscowość: Kraków
Województwo:
małopolskie
Kraj:
Polska
Kategoria:
Typ transakcji:
Oferta
Miejscowość:
Dodano: 08.07.2024, 12:03
Wyświetleń: 24
ID ogłoszenia: 3559

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, gif, webp, bmp, tiff, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt, ods
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
HR NOW
Poleć ogłoszenie znajomym:
Kategoria:
Oferta

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej spotkaj się osobiście z drugą stroną
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty
  • Nie wysyłaj płatnych SMS-ów
  • Nie klikaj w podejrzane linki WWW
  • Zachowaj ostrożność przy płaceniu z góry
  • Nie udostępniaj swoich danych osobowych i bankowych
Zobacz wszystkie