To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja, Przemysł ciężki Czechowice-Dziedzice

Operator maszyn - darmowy transport do pracy

za darmo
Wymiar pracy: Pełen etat

Opis

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 11780
Szukasz dla siebie ciekawej oferty pracy? Świetnie się składa, bo współpracujemy z największymi firmami w Polsce i szukamy dla nich najlepszych Kandydatów.
Teraz prowadzimy rekrutację dla lidera z branży automotive, która poszukuje Kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Czechowice Dziedzice, Bażaniec
Zapraszamy do aplikowania!

Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy
  • Możliwość rozwoju
  • Możliwość dojazdu transportem zakładowym z wybranych lokalizacji
Obowiązki
  • Obsługa maszyn i urządzeń
  • Kontrola jakości
  • Pakowanie gotowego wyrobu
Wymagania
  • Zdolności manualnych
  • Gotowość do pracy w systemie 2 zmian
  • Gotowość do pracy od zaraz
Administrator Danych
Administratorem Państwa Danych Osobowych jest Human Support Sp. z o.o. z siedzibą w Oleśnicy, ul. Lwowska 31 lok. 101, NIP:***5.
Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych p. Mariusza Zajkiewicza z którym można się skontaktować wysyłając, tradycyjną poczta na adres spółki z dopiskiem RODO.
Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji na podstawa art. 22ą § 1 Kodeksu Pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. RODO (obowiązek prawny ciążący na administratorze danych osobowych).
Powierzone przez Państwa dane osobowe będą przechowywane do momentu zakończenia rekrutacji jednak nie dłużej niż przez 12 miesięcy od momentu rozpoczęcia uczestnictwa w rekrutacji.
Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.
O Nas
Zajmujemy się kompleksowym dostarczaniem rozwiązań z zakresu HR. Bierzemy pod swoje skrzydła firmowe działy HR i przejmujemy ich zadania: rekrutację, szkolenia, onboarding, zatrudnienie tymczasowe, stałe lub outsourcing, obsługę kadrowo-płacową. Wszystko zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów. Działamy skutecznie oferując jakość i zaangażowanie małej agencji pracy z silnymi strukturami i bezpieczeństwem dużej organizacji. Stoi za nami Grupa Personnel Service, jeden z liderów rynku zatrudnienia w Polsce. W ramach grupy od kilkunastu lat prowadzone są największe projekty rekrutacyjne dla czołowych marek. Współpracujemy z przedsiębiorstwami z wielu sektorów, w tym z automotive, RTV/AGD i przemysłu ciężkiego.

Typ transakcji:
Zatrudnię
Miejscowość:
Województwo:
Dodano: 16.11.2023, 14:46
Wyświetleń: 205
ID ogłoszenia: 2567
Poleć ogłoszenie znajomym:
Zatrudnię

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej spotkaj się osobiście z drugą stroną
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty
  • Nie wysyłaj płatnych SMS-ów
  • Nie klikaj w podejrzane linki WWW
  • Zachowaj ostrożność przy płaceniu z góry
  • Nie udostępniaj swoich danych osobowych i bankowych
Zobacz wszystkie