To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja, Przemysł ciężki Nowa Dęba

Operator CNC | Praca od zaraz

5 000 zł
Wymiar pracy: Pełen etat
Umowa:
  • Umowa o pracę

Opis

Uwaga, Stalowa Wola!
Poszukujemy OPERATORÓW CNC do firmy, która od 25 lat dostarcza wyroby ze stopów aluminiowych.
Lokalizacja: ul. Kwiatkowskiego, Stalowa Wola.
Możliwość rozpoczęcia pracy OD ZARAZ!

Obowiązki na stanowisku OPERATOR CNC:
  • obrabianie materiałów z wykorzystaniem maszyn,
  • obsługa systemu ERP Simple i Golem,
  • kontrola i bieżąca korekta wytworzonych materiałów.
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na stanowisku operatora CNC
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • posługiwanie się przyrządami pomiarowymi.
Co zyskujesz, pracując z nami?
  • umowę o pracę już w pierwszym miesiącu,
  • wynagrodzenie 5000-6000 zł brutto/miesiąc,
  • każda nadgodzina płatna 100%,
  • SmartLunch - dofinansowanie do posiłków,
  • zatrudnienie bezpośrednio przez firmę,
  • gwarantowaną podwyżkę,
  • praca w systemie ciągłym (4-brygadowym).
Aplikuj już dziś, a nasz rekruter skontaktuje się z Tobą!

Dane administratora
Informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. - agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego - nr certyfikatu 29042 - z siedzibą na ul. Strzegomskiej 2-4, 54-430 Wrocław (dalej również jako „Pracodawca” lub „Administrator”). Kontakt z administratorem jest możliwy poprzez e-mail: ***@**** lub na podany adres siedziby, będący również adresem korespondencyjnym.

Cele i podstawy prawne przetwarzania danych
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane przez administratora w celach rekrutacyjnych, na podstawie szczególnego przepisu prawa regulującego zbieranie danych od osoby ubiegającej się o zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (art. 6 ust. 1 lit. c RODO* w zw. z art. 221 § 1 Kodeksu Pracy), czyli w przypadku oferowania zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę i dostarczenia danych wyłącznie objętych tym przepisem, tj.: imię̨ (imiona) i nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe wskazane przez Pana/Panią oraz wykształcenie, kwalifikacje zawodowe i przebieg dotychczasowego zatrudnienia, jeżeli są one niezbędne Pracodawcy do wykonywania pracy określonego rodzaju lub na określonym stanowisku lub

Okres przechowywania danych
Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez czas trwania obecnego procesu rekrutacji, a w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również na potrzeby przyszłych rekrutacji, do czasu cofnięcia zgody, nie dłużej jednak niż przez okres 2 lat. W przypadku zakończenia procesu rekrutacyjnego, gdy nie była wyrażana dodatkowa zgoda na przyszłe procesy rekrutacyjne lub cofnięcia zgody na przetwarzanie danych na potrzeby przyszłych rekrutacji, Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w formie archiwizacji, w celach dowodowych, przez okres właściwy dla upływu przedawnienia roszczeń, który wynosić będzie maksymalnie 5 lat.

Przysługujące uprawnienia
Ma Pan/Pani prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Może Pan/Pani cofnąć wyrażoną zgodę w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Pana/Panią zgody przed jej cofnięciem. Powyższe żądania prosimy kierować na adres email podany w sekcji Dane administratora.
Przysługuje ponadto Panu/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Informujemy, że decyzje dotyczące procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.

* RODO - Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE
Typ transakcji:
Zatrudnię
Miejscowość:
Województwo:
Dodano: 17.03.2023, 12:05
Wyświetleń: 87
ID ogłoszenia: 1585
Poleć ogłoszenie znajomym:
Zatrudnię

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej spotkaj się osobiście z drugą stroną
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty
  • Nie wysyłaj płatnych SMS-ów
  • Nie klikaj w podejrzane linki WWW
  • Zachowaj ostrożność przy płaceniu z góry
  • Nie udostępniaj swoich danych osobowych i bankowych
Zobacz wszystkie