To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Praca za granicą Wrocław

Monter instalacji fotowoltaicznych

13 756 zł
Wymiar pracy: Pełen etat
Umowa:
  • Umowa o pracę
Dodatkowe informacje i wymagania:
  • Prawo jazdy

Opis

beegy, przedsiębiorstwo należące do MVV Energie AG, jest dostawcą produktów i usług w zakresie odnawialnych, zdecentralizowanych rozwiązań energetycznych. Innowacyjne usługi, takie jak instalacje fotowoltaiczne, inteligentne sterowanie ładowaniem dla pojazdów elektrycznych oraz montaż i instalacja nowoczesnych i regeneracyjnych instalacji grzewczych optymalnie uzupełniają portfolio produktów w obszarze energii słonecznej.

Wciąż się rozwijamy i w celu wzmocnienia naszego zespołu w lokalizacji: Kiel w ramach bezpośredniego stałego zatrudnienia na pełen etat poszukujemy osób na stanowisko:

Monter instalacji fotowoltaicznych (m/k/i)

Oferujemy:
  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony w przyszłościowej branży z atrakcyjnym wynagrodzeniem 2562 -3177 EUR/ Brutto + BONUSY+ Dodatek żywieniowy
  • Przejrzystą ścieżkę kariery z regularnymi możliwościami doskonalenia zawodowego w rozwijającej się firmie
  • Możliwość awansu na stanowisko kierownika zespołu w przypadku dobrych predyspozycji/kwalifikacji
  • Wsparcie finansowe na potrzeby uznania zdobytego wykształcenia (w stopniu mistrza) i ukończonych szkoleń/studiów
  • Stałe prawo do urlopu w wymiarze 30 dni rocznie i korzystanie z konta nadgodzin
  • System jednozmianowy (40 godz. pracy w tygodniu), wolne weekendy i płatne nadgodziny
  • Pełny zwrot kosztów dojazdu z Polski do Niemiec
  • Dodatek za posiłki w wysokości 14 EUR lub 28 EUR za pracę w terenie (nieopodatkowany)
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy i zmotywowany zespół
  • Pakiet benefitów
  • W przypadku przeprowadzki do Niemiec: pomoc w poszukiwaniu mieszkania, pomoc w sporządzaniu wniosków, rejestracje w urzędach/banku/ubezpieczalni

Czekają na Ciebie ciekawe zadania, takie jak:
  • Instalacja systemów solarnych na domach jednorodzinnych, zwłaszcza na dachach skośnych i płaskich, a także na fasadach
  • Montaż prostych konstrukcji wsporczych dla modułów energii słonecznej oraz montaż i okablowanie modułów i instalacji
  • Montaż falowników i urządzeń magazynujących, a także konserwacja i kontrola istniejących instalacji
  • Przeprowadzanie oceny ryzyka i oceny stanu dachów

Nasze wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na dachach (dekarz, stolarz, cieśla, blacharz dachowy) -minimum pół roku
  • Doświadczenie przy montażu paneli fotowoltaicznych i montażu rusztowań
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami takimi, jak młotek, szlifierka, wiertarka itp.
  • Brak lęku wysokości i sprawność fizyczna
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego pozwalająca na swobodną komunikację w pracy
  • Prawo jazdy kat. B

CV proszę wysyłać na adres e-mail: ***@****

Kategoria:
Typ transakcji:
Zatrudnię
Miejscowość:
Województwo:
Dodano: 20.11.2023, 11:33
Wyświetleń: 55
ID ogłoszenia: 2582
Poleć ogłoszenie znajomym:
Kategoria:
Zatrudnię

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej spotkaj się osobiście z drugą stroną
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty
  • Nie wysyłaj płatnych SMS-ów
  • Nie klikaj w podejrzane linki WWW
  • Zachowaj ostrożność przy płaceniu z góry
  • Nie udostępniaj swoich danych osobowych i bankowych
Zobacz wszystkie